SIłownia Poznań KUŹNIA, godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku - w godzinach 9.00 do 22.00
w sobotę - od 10.00 do 16.00
w niedzielę- od 12.00 do 16.00

Siłownia w Poznaniu KUŹNIA zaprasza wszystkich sympatyków aktywnego stylu życia na treningi w naszym klubie. Naszą siłownie wyposażyliśmy w doskonały sprzęt do ćwiczeń marki HES. Profesjonalne doradztwo, jak i wiele dodatkowych możliwości ćwiczeń, czyli dwie klatki, taśmy, łańcuchy sprawią, że każdy trening będzie kolejnym krokiem do osiągnięcia założonych celów. Nasza Siłownia Poznań mieści się w spokojnej okolicy przy Szkole Podstawowej nr 27 z osobnym wejściem na ul. Winiary 2. W dziale kontakt sprawdzisz jak nak najłatwiej do nas dojedziesz. Jadąc samochodem zaparkujesz bez problemu bez opłat!

Ile kosztuje karnet?

Karnet miesięczny dla Panów - 75zł
Karnet miesięczny dla Pań - 65zł
Jednorazowe wejście - 10zł

Serdecznie zapraszam wszystkich jeszcze niezdecydowanych. Kulturystyka jest moją pasją, która trwa już przeszło 20 lat, a prowadzenie własnej siłowni jest spełnieniem moich marzeń. Pozostaw obawy w domu i przyjdź na trening! Dokładnie wytłumacze i pokażę jak ćwiczyć bezpiecznie, tak by założone przez Ciebie cele zostały osiągniete.
Warunki do ćwiczeń są doskonałe. Odnowiona Siłownia Poznań w stylu SinCity, z profesjonalnym sprzętem. Znajdująca się w piwnicy szkoły, dzięki czemu latem duchota nie odbiera chęci do treningów, a zimą panuje idealna temperatura! Do tego osobne szatnie męskie i damskie z prysznicami, osobnymi szafkami. Ponadto najważniejsze - super atmosfera, którą tworzą nasi pozytywnie nastawieni klubowicze. Wszystko to bez ścisku i duchoty w bardzo dobrej cenie!

Zadzwoń i zapytaj o promocje dla studentów.

Zapraszam,
Maciej Musiał